PLNK lumes!

Pärnu linn ja Pärnu Kunstide Kool korraldasid Pärnu Vallikääru muruplatsile lumelinnaku ehitamise. Kokku valmis 15 erinevat lumeskulptuuri ja ehitajaid oli 150 ringis.

Ka noortekogulased ehitasid oma skulptuuri – meie logo peal oleva elevandi! Tema londi peal saab liugu lasta ning tagant poolt saab trepist üles kõndida. Samuti oli elevandi külje peal väike auk, kuhu jätsime hulgaliselt helkureid koos sõnumiga “võta!”, et kõik uudistajad, kellel helkurit pole, saaksid selle praegusel pimedal ajal endale külge panna.

Ehitamine toimus reedel, 4. veebruaril 2022 ja pidulik lumelinnaku avamine oli 5. veebruaril kell 16.00. Pühapäevaks ehk 6. veebruariks olid kõik helkurid juba otsas. Väga vahva, et nii paljud inimesed end nähtavaks tegid! Loodetavasti jõudsid, helkurid ikka jopede külge ka.

SUUR AITÄH KAITSELIIDU PÄRNUMAA MALEVALE JA PÄRNU HAIGLALE! (Meie toredad helkurihaldjad ❤)

PLNK nobedate ehitajate kommentaarid:

“Alguses olin väga motiveeritud, aga kui oli möödunud umbes 45 minutit, siis sain aru, et jäähunnikut ei olegi nii lõbus elevandiks vormida. Aga lõpp hea, kõik hea!”

“Üle pika aja oli tore näha kalleid noortekogulasi, oli suur rõõm teha koos lume kuhjast lumelinna elemendi, sellised kogukondlikud tegevused alati toovad inimesi lähemaks ja sooja tunde sisse.”