Liikmed

Liikmete nimekiri seisuga 01.09.2020

Kristina Allika

Komisjoni esimees
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja

 

Hariduskomisjon

Triinu Tamm

Komisjoni liige
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja

Triine Kose

PLNK esimees
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja

Troy Kolla

Komisjoni liige
Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli esindaja

Tair Tiitus

Komisjoni liige
Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli esindaja

Johanna Tammist

Komisjoni liige
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja

Hans-Kristjan Raid

Infojuht
Reformierakonna Noortekogu esindaja

Loore Lumisalu

Komisjoni esimees
Pärnu Vanalinna Põhikooli esindaja

Kultuuri- ja spordikomisjon

Kädi Kull

Komisjoni liige
Pärnu Ühisgümnaasiumi esindaja

Karl-Martin Leppnurm

Pressiesindaja
Pärnu Raeküla Kooli esindaja

Majandus- ja sotsiaalkomisjon

Lisandra Mäe

Komisjoni esimees
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi esindaja

Maarja Kahre

PLNK aseesimees
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja

Ahti Strati

Komisjoni liige
Pärnu Koidula Gümnaasiumi esindaja

Laura Kiviselg

Auliige, komisjoni liige
Tartu Ülikool

Andria Lubja

Komisjoni liige
Jõõpre kooli esindaja

Laura Lelov

Komisjoni esimees
Tartu Ülikool

 

Üliõpilaskomisjon

Andra-Helena Toomet

Komisjoni liige
Tartu Ülikool

Brigitta Taling

Komisjoni liige
Tartu Ülikool

Vilistlased

2020/2021

Julianna Arusaar (majandus- ja sotsiaalkomisjoni liige) – aastast 2020

2019/2020

Triini Viks (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees, esimees) – aastast 2017
Robin Rahula (kultuuri- ja spordikomisjoni liige, pressiesindaja) – aastast 2019
Britta Kari (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine esimees) – aastast 2016
Annabel Heindla – (kultuuri- ja spordikomisjoni liige) – aastast 2018
Kristo Kiviselg (hariduskomisjoni liige) – aastast 2019

2018/2019
Heleen Saarse (hariduskomisjoni liige, infojuht) – aastast 2013
Anita Tamm (hariduskomisjoni liige, infojuht) – aastast 2017

2017/2018
Sigrit Alunurm (kulrtuuri- ja spordikomisjoni liige, aseesimees) – aastast 2014
Eerik Hannus (kultuuri- ja spordikomisjoni liige) – aastast 2016

2016/2017
Egle Kuusik (majandus- ja sotsiaalkomisjoni liige, pressiesindaja)- aastast 2015
Karoliine Aus (hariduskomisjoni liige, endine esimees)- aastast 2013
Karel Paan (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees)- aastast 2014

2015/2016
Laura Raag (kultuuri- ja soprdikomisjoni endine esimees) – aastast 2014
Elizaveta Jasnova (hariduskomisjoni liige) – aastast 2015
Hanna Mai Raadik (hariduskomisjoni liige ja hariduskomisjoni esimees) – aastast 2013

2014/2015
Helen Maria Raadik (majandus- ja sotsiaalkomisjoni liige, noortekogu esimees ja hariduskomisjoni esimees) – aastast 2011

2013/2014
Merili Andla (kultuuri- ja spordikomisjoni liige) – aastast 2014
Triin Mäger (üliõpilaste komisjoni esimees ja infojuht) – aastast 2014
Joanna Meister (majandus- ja sotsiaalkomisjoni liige) – aastast 2014

2012/2013
Mart Kimmel (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine esimees) – aastast 2013.
Dan Grišin (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) – aastast 2013.
Gerrit Lääne (liikmete komisjoni endine esimees) – aastast 2013.
Amalie Sillat (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2013.
Grete Latt (liikmete komisjoni endine esimees) – aastast 2013.

2011/2012
Kertti Merimaa (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine liige) – aastast 2012.
Siret Reinart (hariduskomisjoni endine esimees) – aastast 2012.
Berit Vain (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2012.
Katrina Nõupuu (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2012.
Sander Gansen (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2012.
Taavi Tamm (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2o12.

2010/2011
Kätlin Tsupsmann (üliõpilaste komisjoni endine esimees) – aastast 2011.
Valerija Hohlenkova (majandus- ja sotsiaalkomisjoni endine liige) – aastast 2011.
Mariell Vikkisk (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2011.
Johanna Saareke (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) – aastast 2011.
Riin Leas (hariduskomisjoni endine esimees) – aastast 2011.
Enn Mäeorg (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2011.
Tauri Parik (kultuuri- ja spordikomisjoni endine esimees) – aastast 2011.
Liis Tapasia (kultuuri- ja spordikomisjon endine esimees) – aastast 2011.
Margaret Lankots (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2011.
Johanna Pärn (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2011.

2009/2010
Aino-Silvia Tali (hariduskomisjoni endine esimees) – aastast 2010.
Rasmus Peeker (kultuuri- ja spordikomisjoni endine liige) – aastast 2010.