Märtsikuu istung Zoomis

19. märtsil toimus, Pärnu linna Noortekogu selle tegevusaasta 7. istung, mis toimus koroona tõttu Zoomis.

Esimeseks päevakorra punktiks oli juhatuse ettekanne, kus räägiti nii üldplaneeringu kohtumisest, kui ka noorte volikogu istungist. Järgmisena esitasid oma ettekanded nii komisjoni esimehed kui ka pressiesindaja, kus räägiti nii Pärnu Päevast kui ka Euroopa Päeva Orienteerumisest. Seoses Euroopa Päeva Orienteerumisega teevad omavahel koostööd kultuuri- ja spordikomisjon ning hariduskomisjon, kus jaotati ära tööülesanded. Emakeele päeva puhul toimus ka Instagrammis üks väike viktoriin.

Seejärel võtsime me avalikul hääletusel, 14 häälega vastu uue liikme- Eliise Taltsi, kes liitus üliõpilaskomisjoniga. Juhuu… Noortekogul on nüüd 21 liiget. Tegime ka väikese ülevaate 19. märtsi hommiku poolikul toimunud kaasamisüritusest, mis oli siis nii öelda järg osaluskohvikule.

Peaaegu, et viimaseks päevakorra puntiks oli põhikirja muudatused ning peale seda toimus meil infonurk. Kahjuks küll eriti palju sündmuseid praegu jagada ei ole, aga 14.-16. mail on toimumas Saarde ja Tori valla noortevolikogude ühisüritus.

Järgmine istung toimub 9. aprillil.

Hoidke end ja teisi!