Taas on tulemas jõulud!

7. detsembril toimus HUUB-is 17. tegevusaasta jõuluistung. Sai süüa ja head seltskonda nautida. Kuigi kõik liikmed ei saanud füüsiliselt osaleda, oli kogu olemine siiski väga mõnus. Alates sellest istungist on liikmete hulgas ka Marie Heleen Moloney ning Tristan Eriste.

Juhatus ja nüüdsest taas komisjonid on vahepeal jällegi tööd teinud. Palju on tegeletud põhimäärusega. Lisaks sai Pärnu linna Noortekogu nominatsiooni Eesti Noorteühenduste Liidu tänuüritusel kategoorias “Panus Ukraina noorte heaks 2022”. Toimus veel viimane arutelu põhimäärus ning seejärel toimus hääletus. Ning põhimäärus sai noortekogu poolt kinnitatud! Nüüd antakse see edasi Annika Viibusele, kes toetab meid teekonnal, et põhimäärus ka volikogus kinnitada. Ürituskorralduskomisjon tegeles Ukraina noorte programmi kohtumiste planeerimisega. Neist esimene toimub juba 14. detsembril Tammsaare Koolis. Kommunikatsioonikomisjon on otsustanud noortekogu sotsiaalmeedia taas tükkideks lammutada ning ehitada uue. Avaliku poliitika komisjon arutles Sügiskoolituse tagasiside üle ning nüüd on neil plaanis 20. jaanuaril korraldada üritus õpilasesindustele. Plaan on saada neilt sisendit ning pakkuda neile koolitusi.

Järgmine istung toimub 20. jaanuaril kell 16. Seni tuleb pidevale tööle vahelduseks ka veidi puhata! Kohtume juba tuleval aastal!