"Noor, mis teed?!"

Podcast "Noor, mis teed?!" - Ep. 1

Pärnu linna Noortekogu podcasti “Noor, mis teed?!” esimeses episoodis tuleb meile külla Pärnu linna Noortekogu esimees Triine Kose, kes räägib, mis asi see PLNK üldse on. Podcasti juhib Hans-Kristjan Raid, toimetas Johanna Tammist. Kasutatud on Robi Salumetsa loodud muusikat ja podcast on salvestatud noorte- ja innovatsioonikeskuses HUUB.

Podcast "Noor, mis teed?!" - Ep. 2

Pärnu linna Noortekogu podcasti “Noor, mis teed?!” teises episoodis tuleb meile külla Pärnu linna Noortekogu auliige, noorsootöötaja ja poliitik Laura Kiviselg, kes räägib oma kogemusest Pärnu linna Noortekogus, noorsootöös ja poliitikas. Podcasti juhib Hans-Kristjan Raid, toimetas Johanna Tammist. Kasutatud on Robi Salumetsa loodud muusikat ja podcast on salvestatud noorte- ja innovatsioonikeskuses HUUB.

Podcast "Noor, mis teed?!" - Ep. 3

Pärnu linna Noortekogu podcasti “Noor, mis teed?!” kolmandas episoodis tuleb meile külla Päästeameti peaspetsialist Kätlin Karula , kes räägib meile elanikkonnakaitsest. Podcasti juhib Hans-Kristjan Raid, toimetas Johanna Tammist. Kasutatud on Robi Salumetsa loodud muusikat ja podcast on salvetatud noorte- ja innovatsioonikeskuses HUUB.