Alustasime 18. tegevusaastaga ehk sügisesed istungid!

15. septembril oli pärast suvepuhkust tore jälle tuttavaid nägusid näha. Toimus 18. tegevusaasta esimene istung, millega panime aluse uuele ja tegusale aastale! Esimest korda sai esimees Karl-Martin proovida, mis tunne on ikkagi istungit läbi viia.

Juhatus tegi enda tegemistest kokkuvõtte ning Pärnu linna Noortekogul on nüüd enda MTÜ, tänu millele saame kirjutada projektitaotlusi! Seejärel vaatasime üle eelarve, mõtlesime veidi Sügiskoolituse ja Pärnu Noote Festivali peale. Viimane toimus 6.-7. oktoobril ning läks väga edukalt! Seejärel vaatasime üle ka olukorra põhimäärusega. Hetkel lükkub selle kinnitamine edasi, kuna noortekogulased ise ei olnud saanud veel antud määrust kinnitada või tutvuda. Plaan on see veel üle vaadata, viimased murekohad või küsimused üle vaadata ning seejärel juba volikokku edasi saata.

20. oktoobril toimus aga juba oktoobrikuu istung. Istungi alguses tegime kõik koos vaate endasse ning mõtlesime selle üle, kui motiveeritud ning aktiivsed me hetkel nii noortekogus kui ka üleüldiselt elus oleme. Kui see tehtud, asusime kokkuvõtteid tegema ning uusi tegevusi planeerima.

Juhatusel oli vahepeal kokkusaamine, kus Laura Kiviselg aitas paika panna lähituleviku plaane ning arutati ka kohtumist volikogu esimehega. Lisaks plaaniti veidi Sügiskoolitust ning mõeldi, kuidas noortekogu toimima peaks ning millal peaks alustama valimiskampaaniaga. Sügiskoolitus toimub juba 24. novembril, mille teemadeks võiksid olla motivatsioonipuudus ning huvikaitse. Täpsemalt selle üle aga alles arutame. Seejärel tutvusime kõik koos tegevuskavaga. Novembrikuu istungil on plaanis kinnitada põhimäärus, et see seejärel juba detsembris volikoguni jõuaks.

Novembrikuu istung, mis üksiti on meie 18. sünnipäev, toimub juba 17. novembril!